Haberler

Schneider Electric, GOSB Teknopark’ı ziyaret etti

Schneider Electric, GOSB Teknopark’ı ziyaret etti

Schneider Electric Son Kullanıcı ve Sistem Entegratör Kanal Müdürü Muhterem Çaylı ve Aveva Kanal Satış Lideri Nejla Alkan GOSB Teknopark’ı ziyaret etti.

GOSB Teknopark Emre Aksan Toplantı Salonu’nda gerçekleşen ziyarete, GOSB Teknopark Genel Müdürü Tolga Bildirici, Son Kullanıcı ve Sistem Entegratör Kanal Müdürü Muhterem Çaylı, Aveva Kanal Satış Lideri Nejla Alkan ve GOSB Teknopark firma yetkilileri katılım sağladı.

 Schneider Electric’in inovasyon çalışmalarından bahseden Schneider Electric Son Kullanıcı ve Sistem Entegratör Kanal Müdürü Muhterem Çaylı, “Amacımız, sahip olduğumuz enerji ve kaynakları en iyi şekilde kullanmaya teşvik ederek, gelişim ve sürdürülebilirlik arasında bir köprü kurmak. Bu köprüyü sağlamak adına firmalar ile iş birliklerimizi artırmayı hedefliyoruz. Firmamız geliştirdiği Ar-Ge ve inovasyon çalışmaları ile dünya pazarında payımızı artırmak istiyor” dedi.

GOSB Teknopark Genel Müdürü Tolga Bildirici ise yaptığı konuşmada, GOSB Teknopark’ın yerli ve yabancı girişimcilerin Türkiye’nin teknoloji geliştirme kapasitesine katkıda bulunabilmesini ve bölgede yüksek teknoloji üreten bir üs oluşturmasını amaçladıklarını belirtti.