Haberler

GOSB Teknopark’tan GTO Başkanı Aslantaş’a hayırlı olsun ziyareti

GOSB Teknopark’tan GTO Başkanı Aslantaş’a hayırlı olsun ziyareti

GOSB Teknopark Genel Müdürü Tolga Bildirici, TTO Yöneticisi Ali İhsan Coşkun ve Kurumsal İletişim Yöneticisi Ergün Alver, Gebze Ticaret Odası (GTO) Başkanı Abdurrahman Aslantaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaret kapsamında GOSB Teknopark’ın faaliyetleri hakkında bilgi veren GOSB Teknopark Genel Müdürü Tolga Bildirici,GOSB Teknopark olarak,ev sahipliği yaptığımız Ar-Ge çalışmalarının ürüne dönüşmesini oldukça önemli buluyoruz. Bu kapsamda özellikle Teknoloji Transfer Ofisimiz Ar-Ge projesine sahip girişimcilerin projelerini destekleyici çalışmalar yürütüyor ve yenilikçi fikirlerin ticarileşmesini destekliyor. Amacımız, firma/proje sahiplerinin iş ağı içerisinde kendisine yer bulabildiği ve ülke ekonomisine katkıda bulunabildiği başarılı firmalar haline getirmek. Bu amaçla Gebze Ticaret Odası, belediye, üniversiteler ve diğer paydaşlarımızla iş birliklerimizi artırarak katma değeri yüksek ürün elde edilmesi için çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Gebze Ticaret Odası Başkanı Abdurrahman Aslantaş, GTO ve GOSB Teknopark iş birliklerinin ülke ekonomisine büyük fayda sağlayacağının altını çizdi.