Haberler

GOSB Teknopark A.Ş.’den firmalara iş birliği ziyareti

GOSB Teknopark A.Ş.’den firmalara iş birliği ziyareti

GOSB Teknopark A.Ş. Genel Müdürü Prof. Dr. Murat Çemberci ve Sekoya Medikal firma yetkilileri GOSB Teknopark A.Ş. firmaları Onatus Öngörü Teknolojileri ve Modsim Ergonomi’yi ziyaret etti.

Ziyaret kapsamında firmaların beklentilerini dinleyen GOSB Teknopark A.Ş. Genel Müdürü Prof. Dr. Murat Çemberci, GOSB Teknopark A.Ş. firmaları ile Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) içerisinde faaliyet gösteren firmaların iş birliklerini artırmak için çalışmalar yapacaklarını belirtti.

GOSB Teknopark A.Ş. firmalarını ve GOSB firmalarını eşleştirmek için faaliyetler planladıklarını söyleyen Prof. Dr. Murat Çemberci, “Bölgemizin sanayi ağırlıklı olarak faaliyet göstermesi ve İstanbul’a yakın olması dolayısıyla sanayi ve üniversite iş birliklerini artırabilir, daha fazla katma değerli ürün ortaya çıkarabiliriz. GOSB Teknopark A.Ş. firmaları ve GOSB firmaları arasında eşleştirme programları yaparak firmaların yaptıkları projeleri başka firmalara aktarmasını sağlayabiliriz.” diye konuştu.

Firma yetkilileri gerçekleştirilen ziyaretten memnuniyet duyduklarını dile getirerek, GOSB Teknopark A.Ş.’nin çalışmalarına katılmak istediklerini söylediler.