SOSYAL SORUMLULUK

Toplumun küçük yaşlardan itibaren ileri teknoloji ve sanatla tanıştırılması sayesinde, geleceğe yönelik hedeflerinin ve vizyonlarının genişletilmesi amacıyla bölge çocuklarına yönelik teknik eğitim ve sanat atölyeleri kurularak ücretsiz eğitim verilmektedir.

SANAT VE TASARIM ATÖLYESİ

Görsel Sanatlarda teknik ve uygulama bütününden düzenlenen çalışmalarda, çocukların kas gelişimine dönük beceriler ile algılama, ifade edebilme, yorumlayabilme, analiz-sentez gibi ifade edebilme ve içsellestirebilme yeteneklerini geliştirebilmeleri amaçlanmaktadır.

FEN VE TEKNOLOJİ ATÖLYESİ

Fen ve teknoloji kavramlarının anlaşılması ve günlük yaşamda sorgulama alışkanlığı edinilmesi sağlanmaktadır. Temel bilimsel kavram ve yöntemler açıklanırken rahat bir ortamda, hayal gücünün gelişmesi ve bilginin yaşayarak öğrenilmesi ön planda tutulmaktadır.

BİLGİSAYAR ATÖLYESİ

Öğrencilerimiz hayal güçlerini kullanarak nitelikli bir web sayfası tasarımını öğreniyor. Laboratuarlarımızda eğitim alan öğrencilerimiz bir web sayfasının tasarımı ile ilgili önemli bilgilere sahip oluyor ve kendilerine ait bir web sayfasını internet ortamında dünyaya sunmuyorlar.

RÖPRODÜKSİYON

GOSB Teknopark A.Ş. Bedri Rahmi Eyüboğlu Çocuk - Genç Sanat Eğitimi Röprodüksiyon Müzesi'nin duvarlarında her biri orijinalleri ile gerçek ölçülerinde ve tuval üzerine çok kaliteli dijital baskılardan oluşan kırk adet sanat tarihinde önemli bir yere sahip dünyaca ünlü sanatçıların eserlerinden oluşan röprodüksiyonlar yer almaktadır.

Copyright © 2022 GOSB Teknopark A.Ş. All rights reserved.